Два часа преди началото на играта извън Западния щанда на стадион "Кубан" започна хаос. Там бяха изложени Лига Купата на Шампионската лига купа и Суперкупата на Европа в Европа - главният футболен трофей на Стария свят. Фенове образували огромна опашка, за да се улови за техния произход ...

Краснодар и Зенит не вкарват голове в националния шампионат - руският вестник

Въпреки това, на срещата в Краснодар мине за "Зенит" по никакъв начин не са следните: загуба на точки допълнително отчужди настоящия шампион на беглец разликата в капитала на ЦСКА.

Между другото, днес опоненти са в този сезон се срещат отново. При успех в тяхната полуфинал ( "Краснодар" - ЦСКА, "Зенит" - "Амкар") "бикове" ще се срещнат с групата Санкт Петербург в Казан на 29 май във финала на турнира за Купата на Русия.

"Краснодар" - "Зенит" (Санкт Петербург) - 0: 0 (0: 0).

"Krasnodar": Станислав Kritsyuk, Петров, Strandberg, Granqvist (Сигурдсон, 14), Torbinski, Kabore, Ахмедов, Mamaev, смола (Padbyarozkin, 69), Pereira (Laborde, 63), Ari.

"Zenith": Lodygin Анюков, Не, Lombaerts, Жирков (Smolnikov, 66), Хави Garcia, Юсупов (Кокорин, 70), мечка, Witsel, Дани, Dzyuba (Шатов, 80).

Предупреждения: Kabore, 62, Laborde, 73 - "Краснодар"; Хави Гарсия, 17 - в "Зенит".

Съдии: Karasev, Averyanov, Калугин (всички - Москва).

Синьо-бяло-сините сутрин преди проведе затворен тренировка в основата си, а в полета на следобедното чартърен свали (като у дома си, защото на студа остана само Доменико Кришито) в Краснодар, където бяха посрещнати от голямо пролетно време. Въпреки това, през нощта в областния център зареден дъжд, но тогава тя все още е заменил слънцето.

От тази (почти научно) тракт биха могли да научат интересни неща. Например, че "Краснодар" създава средно в игра отбеляза 6,5 точки на мач, но тяхната ефективност е само около 25 на сто. Повече от половината от неговите опасни атаки, "Краснодар" се развива "през ​​централната зона (58%), а с най-голяма ефективност", атака биковете "през ​​левия фланг (42.1 на сто), до голяма степен се дължи на усилията и Полина Петрова и редовно разселените лица в тази зона Мамаев. "

Но със стандартните термини на Кубан само неприятности - "Краснодар" никога не е в 33 мача от началото на сезона не се е разписвал фаул и само в последния мач за ФА Къп с "Терек" в първия сезон е в състояние да реализира директно подаване от ъгъла. От "точкуване дейност" се посочва, че повечето южняци головете в периода от 16-ти до 30-тата минута, а 76 на 90. В този случай, защитата на "Зенит" е най-уязвим, веднага след почивката (46 - 60 минути) - това е, че е в тези моменти, когато "биковете" са традиционно пасивни. Следователно, изследователят казва: "може да се заключи, че" аритмия в Краснодар "в известен смисъл, е удобен за екипа на Андре Вилаш-Боаш."

... това остава да се види ( "RG" доведе онлайн излъчване на мача), теорията ще бъде тествана на практика зелена морава стадион отлична "Кубан".

наставник гости Андре Вилаш-Боаш е направила искане за стартовия състав, който най-вероятно ще планирано срещу "Бенфика". Въпреки това, за загряване прилошаване защитник Аржентина Гаре, и трябваше да се промени спешно на португалски Нето.

Старши треньор на "биковете" Олег Кононов поставени играчи завършва чаша мача срещу "Терек".

За Краснодар получи повече от хиляда фенове на "Зенит". И много от колите си, като се възползват от дългия уикенд. Оказа се, някои от тях на сутринта вече е имал време да отиде в Черно море и отворите плувен сезон. Когато водещият прочете от феновете sostavav гости традиционно шумно освиркаха не само Артьом Дзюба и Юрий Жирков, но Вилаш-Боаш.

Първите десет минути на гостите, с изключение на един-единствен вид на Хълк в друго наказание, по-голям оразмеряване на противника. Но "биковете" веднага започнаха да се организират пробиви по крилата и двойно Smolov почти никакъв ефект върху точкуване позиция.

И тогава на 14-та минута, той е безобиден ситуация, той закуцука в средата на терена и поиска капитан подмяна и основен централен защитник, "Краснодар" и шведския национален отбор Андреас Gronkvist. Вместо това, той се появи исландец Сигурдсон, наред с други неща, пропуснати поради болест последните два мача.

Но, за да отворите сметка може лесно смоли, на 25 минути, имаше едно устройство със сфера в левия ъгъл на вратаря. Но кандидата за националния отбор на Русия не се получи в празен ъгъл на вратата.

След което Кубан взе топката под контрол. Въпреки това, повечето от атаките са завършили нетипично за себе си хвърля във въздуха, по линията на наказанието, където висок Нето и Lombaerts спокойно спечели езда дуел.

Приключи първата половина на традиционния "жълт картон" Хълк, реагира бурно на всяка свирка Сергей Карасьов не в полза нападател ...

Но веднага след почивката им мега-енергия бразилски започна да се изхвърли на срещата с организиране отдясно са две трогателните моменти пред портите на "биковете". След 53 минути игра Хълк е сам беше близо до гол в края на една контраатака. И тогава след изпълнение на корнер Witsel от смъртоносна позиция аз наистина не удари топката.

Какво Torbinski отвърна с удар с глава от пет метра точно в ръцете Lodygina.

"Зенит" той не реагира, като продължават да атакуват фланговете. Въпреки това, те едва ли са участвали Артьом Dzyuba, на което топката в собствениците на наказателното поле не достигат. Имайте предвид, в играта един от един вписани новодошлите двата отбора: които отидоха през зимата на "Урал" в "Краснодар" полузащитник Вячеслав Padbyarozkin Санкт Петербург и бивш Динамо Александър Кокорин.

Кубан дебютант почти се превърна в герой на срещата, но за 80 минути не успя да хвърли топката над вратаря на "Зенит".

И в края на нервна опоненти мач има почти никакъв риск, като се съгласи на нулевото равенство. Въпреки, че посетителите в добавеното време беше близо до победа. Хълк силно поразен от пряк свободен удар, но Станислав Kritsyuk спасени "Краснодар".